Ostukorv on tühi.

ESINEJAD

ANETT - Laupäev 19.08

Anett on kaasaegse souli laulja-laulukirjutaja, kel vokaalseid mõjutusi ka jazzist. 2020. aastal pälvis Anett avalikkuse tähelepanu Eesti Laulu superfinalisti ja välisžürii favoriidina. 2022. aasta oktoobris ilmus Aneti teine täispikk album “Late to the Party”. 2023. aastal paistab Anett Eesti Muusikaauhindadel silma kolme nominatsiooniga.

BEDWETTERS - Laupäev 19.08

Bedwetters on 2004. aastal moodustatud pop-punk bänd Eestist. Nende populaarsus tõusis 2007. aasta kevadel hüppeliselt, kui bändi muusikavideo "Dramatic Letter To Conscience" sai MTV Balticu kõrgeima rotatsiooni, mis tegi neist sensatsiooni kõigis kolmes Balti riigis. Nad kandideerisid 2007. aastal MTV Euroopa Muusikaauhindadel New Sounds of Europe kategoorias ja said MTV auhinna Nelly Furtadolt ja Snoop Doggilt, mis tegi neist esimese Eesti artisti, kes on kunagi saanud MTV auhinna. Bedwetters jätkas Baltikumis tuuritamist, mängides erinevatel festivalidel koos selliste tuntud artistidega nagu Moby, Pete Doherty ja Sinead O'Connor. Siiski otsustasid nad 2013. aasta mais laiali minna ja pidasid viimase kontserdi oma kodulinnas Pärnus. 2020. aasta lõpus hakkasid kaks endist bändi liiget, Joosep ja Mihkel, Covidi sulgemise ajal salaja muusikat tegema. 2021. aasta suvel meelitasid nad teised bändiliikmed tagasi. 2022. aastal avaldasid nad oma esimese comeback-video "Miss Hurricane", millele järgnes koostöö Cartoon’iga ja sündis lugu "I'm Not Alright". 2023. aastal osales Bedwetters Eesti Laulu konkursil looga "Monsters", kus kokkuvõttes saavutati superfinaalis kolmas koht.

THE BOONDOCKS - Reede 18.08

The Boondocks on 2012. aastal Pärnus asutatud post-punk bänd. Inspireeritud briti kitarripopist ja varajasest R’n’B-st on ansambli muusikat kirjeldatud mitmekihilise ja nüansirikkana. The Boondocksi 2021. a septembris ilmunud neljas album “Soup Can Pop Band” on passiiv-agressiivne kriitika kaasaegsele ühiskonnale ja poliitikale ning pälvis ka 2022. aastal Eesti Muusikaauhindadel Aasta Rokkalbumi tiitli.

EIK - Laupäev 19.08

EiK on eesti muusik ja luuletaja, kes seob oma loomingus stiile indie’st alternatiivse hiphopini, jättes alati fookusesse õrnad ja leidlikud laulutekstid. Esimesed luuletused kirjutas ta 6-aastasena ning 2014. aastal alanud muusikukarjääri jooksul on autor tõestanud end kui siinse kaasaegse muusika üks produktiivsemaid ja omanäolisemaid tegijaid.

ELEPHANTS FROM NEPTUNE - Reede 18.08

Elephants From Neptune andis oma debüütalbumi välja 2012. aastal ning tegi endale kiiresti nime oma anti-tseremoniaalsete groove-riff'idega ja halastamatute live-esinemistega. Bänd on aastate jooksul soojendanud Kaiser Chiefs'i, Red Hot Chili Peppersit, Foo Fightersit ja Totot ning andnud välja mitu albumit, millega on pälvitud ka erinevaid auhindu Eesti Muusikaauhindadel. 2022. aasta oktoobri lõpus ilmus neil uus album “Boogieland”, mis on otseselt inspireeritud 70ndate alguse kõrberokist koos paraja annuse müstika, mexicana, psühhedeelia ja vana hea rokenrolliga. 2023 aasta jaanuaris sai Elephants From Neptune nominatsioonid EMA aasta parima bändi ja aasta parima rokialbumi kategoorias.

HANNALIISA UUSMA - Reede 18.08

Raadio2 DJ Hannaliisa Uusma toob Köigustele sama eksootilise elektroonilise muusika nagu Saaremaa ise. Ebamaiste rütmide saatel saab ennastunustavalt ööle vastu tantsida. Üle nädala saab tema saadet hu.mix nautida Raadio 2-e eksperimentaalse neljapäeva eetris.

JOZELS - Laupäev 19.08

Jozels aka Joosep Järvesaar on mitmekülgne elektroonilise muusika produtsent ja DJ, kelle repertuaari mahuvad biidid nii house kui dnb maastikult. Samuti on ta tuntud sellise koosseisu nagu Bedwetters solistina. Aastal 2020 ilmus tal uue artistinime all esimene singel "Uplifted". Samal aastal tuli ka singel "Milka", millel teeb kaasa oma vokaalidega Naomi Wild.

LEXSOUL DANCEMACHINE - Reede 18.08

Lexsoul Dancemachine on kuueliikmeline energiast pakatav ​funk​-soul bänd, mis tantsutab publikut oma hingestatud gruuvidega alates 2013. aastast. Ansambli muusikas kohtuvad emotsioonid, mis sikutavad inspiratsiooni toorest ja tolmusest 70-ndate funkist ning teisalt ka meloodilisest 60-ndate soulist. Oma tegevuse jooksul on bänd tuuritanud mööda Euroopat, kaasa arvatud esinemised festivalidel nagu Positivus, Pori Jazz ja Imagina Funk Hispaanias. 2021. aastal pälvis kollektiiv Eesti Muusikaauhindadel Aasta Ansambli tiitli ja 2022. aasta suvel andis bänd välja EP “Lex on the beach”, millega krabati ka nominatsioon 2023. aasta Eesti Muusikaauhindadel.

MAIAN - Laupäev 19.08

Maian on eesti artist, kelles on koos eesti popkultuur ja lõunamaised võnked. Ta on täis särtsakat energiat ja fuegot (tuld). Tema poplaulud õlitavad lahti ka kõige sitkemad puusad. Bienvenido a Köiguste!

ONKEL JONKEL - Reede 18.08

Onkel Jonkeli moodustavad 5 südikat noormeest, kes said Viljandis kokku ja otsustasid naiste ja raha pärast teha bändi. Endilegi üllatuseks avastasid poisid, et nende muusikat kannatab ka kaine peaga kuulata. Bänd viljeleb eestikeelset kantri, pungi ja popi sugemetega indierokki.

POLOŠYWA - Laupäev 19.08

Pološywa on Eestis ja Austrias tegutsev eesti muusik ning melanhoolset electropop’i viljelev laulukirjutaja. Artisti loomingu keskmes on laulusõnumite edastamine läbi helimaailma, kus on tähtsal kohal eksperimendid sündisoundidega ja vokaalsete harmooniakihtidega. Kus kohtuvad klassikalise muusika taust ja uudne armastus elektronmuusika vastu. Kus põimuvad artisti suurimad kired - laul, klahvpillid ja lõputu elektronmuusikamaailm, mis võtab kuulajad melanhoolsuse, ambientatmosfääri ja tantsulisuse embusse.

RETI NIIMANN - Reede 19.08

Reti Niimann on noor RnB ja Pop Souli uustulija, kelle väikeses kehas peitub suur ja võimas hääl. Suur armastus 70-ndate soul- ja funkmuusika vastu on tema muusikalist käekirja palju mõjutanud. Reti energiast pakatav vokaal ning lavaline sära loob koos lahedate koreograafiliste elementide ja imelise tunnetusega bändiga kokku lavashow, millest ei saa ilma jääda.

SILKY STEPS - Laupäev 19.08

Higi ja glamuur täidavad iga ruumi, kus Silky Steps mängib. Pernau päikese all küpsenud grupp astub nüüd neo-soul ja uuekooli disko radadel. Esil on nais- ja meesvokaalid, mis võtavad sõna 18+ temaatikal nii inglise- kui kehakeeles. Mahlad panevad jooksma sahvtine bassiliin, tihked rütmid ja sametised meloodiad. Bändi uus tulemine tõotab olla plahvatuslik. Teine stuudioalbum “Universal Language” ilmub uue nime Silky Steps ja plaadifirma Funk Embassy Records alt. Et pidu saaks tõeliselt peetud, siis kaasab nii digis kui vinüülil ilmuv LP teiste seas Robi Linna, MC Roki ja Raheli. 10-looline album jõuab kuulajateni 2023 a. kevade jooksul. Rõõmustama peaksid kõik L’imperatrice, Jungle, Parcels ja Nile Rodgers’i fännid, sest lõpuks on Eestis bänd, mis ajab sarnast liini.

Telli meie uudiskiri

Keri ülesse
a

Lorem ipsum dolor sit amet Lorem Ipsum.
lorem quis bibendum aucto Lorem ipsum dolor
um aucto Lorem ipsum

Follow us