Ostukorv on tühi.

KÖIGUSTEFEST.EE keskkonna müügitingimused

 

KOIGUSTEFEST.EE MÜÜGITINGIMUSED

1.1 Veebipoe www.koigustefest.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Köigustefest MTÜ (registrikood 80611806), asukohaga Kõiguste sadam/3, Kõiguste küla Saaremaa vald Saaremaa 94421.

1. 2 Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

1.3 Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

1.4 Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde.Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.

1.5 Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

1.6 Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

1.7 Kliendi poolt koigustefest.ee veebilehe vahendusel Pileti ostmisel on nõutav kogu hinna tasumine. Tasu maksmisega kinnitab klient, et ta on tutvunud kõikide koigustefest.ee kaudu kättesaadavaks tehtud tingimustega ning aktsepteerib neid.

 1. Tellimuse vormistamine

2.1 Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

 • Eesti pangamaksed: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele, Pocopay
 • Visa/Mastercard kaardimaksed
 • Apple Pay
 • Google Pay

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

2.2 Makseid vahendab Montonio Finance OÜ. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Montonio Finance OÜ turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

2.3 Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance OÜ-le.

2.4 Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

 1. Kohaletoimetamine

3.1 Piletid ja muu ostuga seotud info edastatakse kliendi poolt sisestatud e-posti aadressile, kui klient on selleks soovi avaldanud e-posti aadressi avaldamisega ostu eelselt. Juhul, kui piletid ei ole laekunud kliendi e-posti aadressile ühe tunni jooksul pärast tasumist, peab klient sellest koheselt Köigustefest MTÜ informeerima. Samuti on klient kohustatud teatama Köiguste Festivali, kui ilmnevad muud keskkonna kasutamist takistavad vead, vastuolud või häired.

3.2 Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti

3.3 Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

 1. Taganemisõigus

4.1 Kui klient leiab, et sündmus ei vasta korraldaja poolt kehtestatud tingimustele, tuleb korraldajat sellest kohe ja vahetult informeerida. Kui lahendust ei leita, tuleb juhtumi kohta esitada kirjalik pretensioon nii kiiresti kui võimalik, aga hiljemalt seitsme (7) päeva jooksul sündmuse lõppemisest, kuid mitte hiljem kui neljateist (14) päeva jooksul juhtumist teadasaamisest. Kirjalik pretensioon tuleb esitada sündmuse korraldaja vastu ja saata kas otse korraldaja posti- või elektronposti aadressile koigustefest@gmail.com. Pretensioonile tuleb lisada tõendid sündmuse mittevastavuse kohta ning dokumendid lisakulutustest ja tekkinud kahjust. Tähtajaks esitamata pretensioon on aegunud.

4.2 Vastavalt võlaõigusseadusele ei ole kliendil ja tarbijal sõlmitud lepingutest taganemine lubatud, kuivõrd lepinguga on kindlaks määratud teenuse osutamine teatud tähtpäevaks või teatud tähtaja jooksul või siis tähendab lepingu sõlmimine teatud vahendite broneerimist, millele on taganemisel keeruline uut kasutajat leida. Kliendil ja tarbijal tuleb arvestada, et piletite ostmisel puudub õigus 14 päeva jooksul olenemata põhjustest tasuta tühistada ja/või tagastada.

4.3 Sündmuse ärajäämisel tagastab Köigustefest MTÜ kliendile piletite ostusumma tehinguga seotud pangakontole hiljemalt 14 päeva peale vastavasisulise teate avaldamist koigustefest.ee keskkonnas. Käibemaks ei kuulu tagastamisele.

4.4 Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

 1. Pretensiooni esitamise õigus

5.1 Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest 1 aasta jooksul alates asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

5.2 Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile koigustefest@gmail.com või helistada telefonil: 56260110

5.3 Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

5.4 Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

5.5 Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

 1. Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

6.1 Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

6.2 Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

6.3 Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

 1. KOIGUSTEFEST.EE ÕIGUSED JA KOHUSTUSED

8.1 Veebipoel on õigus jätta Kliendi ostud ja muud toimingud täitmata, kui Klient ei ole täitnud veebipoe kasutustingimusi või pole tasunud ostu eest.

8.2 Veebipoel  on õigus kasutada Kliendi isikuandmeid vastavalt veebipoe privaatsustingimustele.

 1. KLIENDI ÕIGUSED JA KOHUSTUSED
  1.  Klient on õigus sooritada oste ja teostada muud toimingud veebipoes järgides veebipoe kasutajatingimusi.
  2. Klient on kohustatud:
   1. tagama kogu tema poolt veebipoele esitatud informatsiooni õigsuse.
   2. täitma nõuetekohaselt kõiki veebipoe kasutustingimusi.
   3. kinnitama, et on tehinguid tehes vähemalt 18 aastane teovõimeline isik. Nõuetele mittevastava isiku poolt sooritatud ostude tagajärgede eest vastutab isik, kelle pangakontot või krediitkaarti kasutades on ostu eest maksmine sooritatud.
   4. teavitama tehnilistest või muudest probleemidest KOIGUSTEFEST.EE veebilehe kasutamisel koheselt.
   5. mitte muutma, kopeerima, edastama, müüma, reprodutseerima või muul keelatud viisil kasutama e-poodi või selle sisu.
   6. iseseisvalt kontrollima ja järgima Köigustefest MTÜ poolt kehtestatud tingimusi. Korraldaja tingimuste mittejärgimise korral võib tagajärjeks olla näiteks tellimuse tühistamine, ettenägematute lisakulude tekkimine jne.
 1. Vaidluste lahendamine

7.1 Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile koigustefest@gmail.com või helistada telefonil: 56260110

7.2 Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

7.3 Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

10. LÕPPSÄTTED

7.1 Veebipoel on õigus kasutustingimusi ühepoolselt ja etteteatamata muuta. Kasutustingimuste muudatused ja täiendused jõustuvad nende keskkonnas avaldamise päevast, kui muudatustes ja täiendustes ei ole ette nähtud teisiti.

7.2 Kliendi ja keskkonna vahelistele õigussuhetele kohaldatakse Eesti Vabariigi õigusakte, kohtuvaidlused alluvad Harju Maakohtule. Vaidlused tarbijatega lahendatakse kohtuväliselt tarbijavaidluste komisjonis aadressil Rahukohtu 2 Tallinn, 10130, telefon +372 201 707.

7.3 Keskkonna kontaktandmed keskkonna kasutamisega seotud küsimustes: Köigustefest MTÜ (registrikood 80611806), asukohaga Kõiguste sadam/3, Kõiguste küla Saaremaa vald Saaremaa 94421, koigustefest@gmail.com

Kasutustingimused kehtivad alates 14.12.2022

 

Keri ülesse
a

Lorem ipsum dolor sit amet Lorem Ipsum.
lorem quis bibendum aucto Lorem ipsum dolor
um aucto Lorem ipsum

Follow us